О нас

як ми працюємо

Кожний хоч би раз у житті стикався з ремонтом. Проте мало хто може поділитися досвідом відповідністю фактичних сроків та бюджету з запланованими.

Ми довели, що його можна зробити у срок та не виходячи за рамки бюджету і радіючи результату

НАШІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

КОМАНДА

Команда alterhaus - це, насамперед, талантові люди. Досвідчені дизайнери, архітектори, інженери, будівники, менеджери й інші кваліфіковані спеціалісти - усіх обеднує бажання створювати такі інтер'єри, життя і робота в котрих пиносила максимум задоволення. Для нас важливий підхід у кожному проекту, що дозволяє втілити у життя іменно Ваше замовлення, та створити унікальний інтер'єр.

СЕРВІС

Ми завжди у курсі останніх тенденцій у області дизайну і ременту інтер'єрів. Використовуємо передові технології, сучастное обладнання й крайщі єкологічно чисті матеріали.

У нас за плечима десятки виповнених ремонтів. Кваліфаковані мастера знають о всіх нюансах робіт з разноманітніми будівельними та оздоблювалними материалами, тому якість наших ремонтів завжди найвищого рівня.

СУММА

Вам більше не потрібно планувати не непередбачені витрати у процессі ремонту. С alterhaus ціна усіх послуг фіксована з самого початку співпраці. У нас немає скритих платежів, тому сумма не міняється протягом всього ремонту.

СРОКИ

Для жилих приміщень, скро виповнення всіх робіт - 50-60 робочих днів в залежності від площі обєкту. Для нас це обов'язкова умова, і всі риски ми беремо на себе: якщо вдруг сроки зміщуються, вартість ремонту стає ніжче.

Переваги

В роботі ми чітко слідуємо технологіям та схемі взаємодії, котру детально оговорюємо з Вами

За кожним проєктом у нас закріплен персональний менеджер, котрій координує весь процесс. Він буде інформувати Вас, та висилати щонедліні фотозвіти. Це убереже Вас від лишніх хвилювань, збереже час та сили.

РЕЗУЛЬТАТ

Наші роботи - це о якості та довговічноті, функціональності та максимальнїй зручності простору.

Ми створюємо всі умови, щоб у Вас була можливість не відволікатися на ремонтні задачі, а подовжувати життя у своєму ритмі

З alterhaus ремонт стає легким і приємним процессом з чудовим результатом та гарантією.

КОМАНДА
alterhaus

Олена Гута
Засновник alterhaus
Юля Кирилюк
Руководитель проекта
Александр
Главный архитектор
Роман
Архітектор
Юлия
Дизайнер интерьера
Олег
Дизайнер интерьера
Максим
Менеджер проектів
Екатерина
Менеджер проектів
Ульяна
Менеджер проектів
Ганна
Финансовый учёт
Маргарита
Ассистент руководителя
Вита
Бухгалтер
Валерия
Дизайнер корпусной мебели
Владислава
Дизайнер корпусной мебели
Алёна
Офіс менеджер

Маєте питання?

Зв'яжіться з нами та отримайте детальну консультацію.

Телефон

Пошта