Якщо ви поважаєте традиції, але віддаєте перевагу найсучаснішим
технічним новинка, інтер'єр Нью-Йогп - для вас!
Дизайнери розробили цей стиль для тих хто цінить реалістичний підхід до оформлення інтер'єру, поважає якість, звертає увагу на дрібниці. Комфорт та вишуканість - ключові поняття дизайну Нью-Йорк, созданого для делових і целеустремленних натур.

Підлога та стіни

Пділога в усіх приміщенях ми пориваємо однополсной параркетною доскою. Паркетна доска гармонує з нейтральною кольоровою гаммою стін в приміщеннях.

Декотор та функціональний елемент - білий плінтус з МДФ від німецької компанії Meister. Плінтус візуально обромляє стіни, та захищає від механічних пошкоджень. Висота плітнуса - 12 см.

Ми встановлюємо між кімнатні двері від компанії Wakewood. Wakewood - це екологічно чисті натуральні матеріали, а також багато літня якість. Оригінальні замки Wakewood доповднюються дверними ручками Colombo (Италия), які відомі високою ізносостійкістью пориття й сучасний дизайн.

У перечні наших робіт також входить монтаж підвіконь від німецького віробника Werzalit. Підвіконня мають високу прочність та гарно вписуються в будь який інтер'єр.

Ремонт за 50 робочих днів включає повністью обладнану сучастною технікуою ванну кімнату

Ванна кімната та сантехніка

На підлогу ванної кімнати та таулету ми кладемо ітлійську плитку Kompakt. Розмір плитки на полу - 60х60 см. На стінах ванної кімнати і санвузла використовується італійська плитка Kompakt. При бажанні замовника, на підлогу кухні та холла можно покласти італійську керамограніт під мрамор. Розмір плитки 60х60 см.

У санвузлі ми встановили якістну сантехніку Villeroy&Boch (Германія) серії Subway 2.0. Серія відлічається четкою геометрієї форм та компактністью. Підвістний унітаз доповнений киршкою з механізмом плавного опускання. Інсталяція для унітаза від Geberit (Швейцария) з кнопкою Geberit Sigma 30.

Смеситель та душева система скрітого монтажу — Hansgrohe Metris Classic(Германия).

У ціну дизайну Нью-Йорк входить тепла підлога в санвузлі Ensto (Финляндия).

Основна цвітова гамма інтер'єру залишається нейтральною, створюючи прекрасну базу для проявлення смаку власників. На світлих стінах гарно виглядає сучастний живопис і сімейні фотографії

кухня та світло

Функціональний елемент кухонного дизайну - фартук із плитки Adex білого кольору (Іспанія). Він захищає стіни від забруднень різного типу. На фартусі розміщені розетки.

У кожному приміщені ми встановили вимикачі та розетки французької компанії Legrand або Schneider electric. Стриманість та єлегантність, якості механізму та зручності в викорістанні

В зонах кухні, ванної кімнати та санвузла ми використовуємо крапочне освітлення від бельгійского виробника Light TOPPS. Ми пропонуємо оптимальні схеми освіщення для кожного дизайну

Декоративні нюанси

У дизайні Нью-Йорк зроблен акцент на витонченні деталі - фільонки на дверях, високий плінтус та багет, котрі візуально углубляють простір та підкреслюють стиль.

Нейтральна кольорова гамма універсальна, дозволяє реалізувати будь які декоративні рішення.

Краща сантехніка перетворює ванну кімнату та санвузол, роблячи їх сучастними і комфортними.

По бажанню замовника, пол на кухні та в холі може бути покритий італійським керамогранітом під мрамор.

Якість роботи

Ваші стіни будуть ідеально рівні та гладкі. Ми здійснюємо всю необхідну підготовку стін до покраски - штукатурку, шпаклівку, полейку стклохолста, грунтування.

Миющеїся фарби, котрі застосовуються до стін, допоможуть підтримувати у оселі чистоту без особливих зусиль.

York.QualityWork.plumbing

Ми профессійно виповнюємо всі роботи по заміні проводки і установці самої сучастної електрофурнітури.

Якщо вам подобається стиль «Нью Йорк», можете розрахувати вартість свого ремонту.
РОЗРАХУВАТИ РЕМОНТ У СТИЛІ «НЬЮ ЙОРК»

РОБОТИ У СТИЛІ НЬЮ ЙОРК

Стиль New York

ЖК "Воздухофлотский квартал"

Площа
59 м2
Тип
Фото и визуализации
Проект сдано
29-го грудня 2018
Стиль New York

ЖК "Парк Авеню" №2

Площа
174 м2
Тип
Фото и визуализации
Проект сдано
24-го жовтня 2018

Маєте питання?

Зв'яжіться з нами та отримайте пробну консультацію.

Телефон

Пошта