Якщо ви втомились від достатку яркості, щоденної зміни кадрів життя,
тоді інтерьер у стилі Токіо - ваш вибір.
Архітектори розробили його спеціально для любителей активного відпочинку і насищеного робочого графіку. Ви приходете домдому - і ваш зір відпочивае ні світлих поверхностях стін і мебелі, геометрчески виверених нішах, локанічних дрібницях.

Підлога та стіни

Підлогу в приміщенні ми покриваємо якістним ламінатом німецького або бельгійского виробництва. Силізований під натуральне дерев'яне покриття, він гармонічно поеднується з будьякою мебілью. Багатолітня стійкість до зносу, збереження зовнішньої привабливості і функціональності. При бажанні замовника, на підлогу кухні та холла також можно покласти керамограніт.

Декоративний і функціональний єлемент - плінтус від німецького виробника Dollken. Акуратний плітнус висотою 8 см гарно вписується в мінімалістичній інтер'єр.

В кожній кімнаті ми встановлюємо вимикачі та розетки від європейских виробників: Legrand (Фанція) або Simon (Іспанія). Стриманність та елегантність, якістний механізм та зручність у використанні.

Міжкімнтні двері AGT (Турція) ми кмоплектуємо італійскими дверними ручками від ORO&ORO.

В перечінь ніших робіт также входить монтаж підвіконь від німецького виробника Werzalit. Міцні та акуратні підвіконня прекрасно доповднюють інтер'єр

У санвузлі ми встановлюємо якістну сантехніку Duravit (Германія). Підвістний унитаз, сидіння та кришка з функцією плавного опускання - із серії DuraStyle. Інсталяція для унітаза і кнопка - від бренду Geberit (Швейцарія).

Ванна кімната та сантехніка

Умивач та ванна Duravit ми комплектуємо смесителями Hansgrohe (Германія). Душева стінка - від компанії Radaway (Польша). Сіфони - німецького виробника Viega.

Ванна кімната доповнена всім необхідним: великим джезркалом, іспанським вентилятором Soler & Palau, а також полотенцесушителем Laris.

Дизайн Токио відповідає не вигадлива функцональна мебіль, сучасна техніка. Токіо - тільки фон для особистості властника квартири та його смаку.

Кухня та освітлення

Ми пропонуємо оптимальні семи освітлення для кожного дизайну, У стилі Токио рекомендуємо використовувати встроєні крапкові светильники

Декоративні нюанси

Декоративній плінтус в приміщеннях створює візуальний еффект обрамлення стін, углублює простір.

Ергономічна, функціональн сантехніка придае елегантний вид санвузлу і ванній кімнаті.

Ми пропонуємо нейтральні кольорові рішення, котрі вдало поєднуються з мебілью, незалежно від стилю. У Вас завжди є можливість обрати ті кольори оформлення інтер'єру, які найбільш відпоідають Вашим індивідуальним перевагам.

Оптимальне освіщення робить кімнати привітливими та затишними, подікреслюючи унікальний дизайн приміщення.

Якість робіт

Ваші стіни будуть ідеально рівні та гладкі. Ми здійснюємо всю необхідну підготовку стін до покраски - штукатурку, шпаклівку, полейку стклохолста, грунтування.

Для покраски поверхонь ми використовуємо краску від лідера сегменту - австрійского бренду Caparol. Єкологічно чисті і високоякістні состави фарб склади стійкі до стиранню. А широка палітра сучастних матових відтінків задовольнить будь які інтер'єрні уподобання

Tokyo.QualityWork.plumbing

Ми профессійно виповнюємо всі роботи по заміні проводки і установці самої сучастної електрофурнітури

Якщо вам сподобався стиль «Токіо», можете розрахувати вартість
свого ремонту.

Розрахувати ремонт у стилі «ТОКІО»

Работи у стилі Токіо

Стиль Tokyo

ул. Крушельницкой

Площа
44 м2
Тип
Фото
Проект сдано
14-го травня 2018
Стиль Tokyo

ЖК "Лико-Град"

Площа
62 м2
Проект сдано
28-го серпня 2017

Маєте питання?

Зв'яжіться з нами та отримайте пробну консультацію.

Телефон

Пошта